תחליפי בשר מפטריות של מרינה
בורגר, שווארמה וקבב פטריות טבעוניים

כחלק משמירה על אורח חיים בריא נרשמת גם בישראל, כמו בכל העולם, עליה מובהקת במעבר קהלים שלמים בציבור לאכילת תחליפי בשר ומזון מן הצומח. כמעט ואין מסעדה ובית קפה שאינו מציג בתפריט מנות טבעוניות.

חדש ממרינה – סדרת תחליפי בשר טבעוניים מפטריות: בורגר, שווארמה וקבב

בורגר פטריות טבעוני של מרינה

בורגר פטריות טבעוני של מרינה – הבחירה הבריאה והטעימה.
בורגר פטריות טבעוני של מרינה מכיל 54% פטריות טריות שנקטפות מדי יום בחוות הפטריות של מרינה שבגליל. כל בורגר פטריות מתובל בעדינות ומספק 12.5% חלבון, אידיאלי לאורח חיים בריא. הבורגר מצונן ומגיע באריזה של 260 גרם, הכוללת 2 יחידות של 130 גרם כל אחת.

מיני בורגר פטריות טבעוני של מרינה

מיני בורגר פטריות טבעוני של מרינה – הבחירה הקטנה והבריאה.
מיני בורגר פטריות טבעוני של מרינה מכיל 54% פטריות טריות שנקטפות מדי יום בחוות הפטריות של מרינה שבגליל. כל מיני בורגר פטריות מתובל בעדינות ומספק 12.5% חלבון, מושלם לאורח חיים בריא. המיני בורגר מצונן ומגיע באריזה של 400 גרם, הכוללת 8 יחידות של 50 גרם כל אחת.

שווארמה פטריות טבעונית של מרינה

שווארמה פטריות טבעונית של מרינה – הטעם העשיר והבריא.
שווארמה פטריות טבעונית של מרינה מכילה 67% פטריות טריות שנקטפות מדי יום בחוות הפטריות של מרינה שבגליל. השווארמה מתובלת בעדינות ומספקת 9.6% חלבון, מושלמת לאורח חיים בריא. השווארמה מצוננת ומגיעה באריזה של 250 גרם, אידיאלית להכנה מהירה וטעימה.

קבב פטריות טבעוני של מרינה

קבב פטריות טבעוני של מרינה – הבחירה הטעימה והבריאה.
קבב פטריות טבעוני של מרינה מכיל 50% פטריות טריות שנקטפות מדי יום בחוות הפטריות של מרינה שבגליל. הקבב מתובל בעדינות ומספק 11% חלבון, מושלם לאורח חיים בריא. הקבב מצונן ומגיע באריזה של 360 גרם, הכוללת 8 יחידות של 45 גרם כל אחת.

רוצים לדעת איפה רוכשים תחליפי בשר מפטריות של מרינה?

לחצו כאן וגלו!

הישארו מעודכנים - קבלו עדכונים ישירות למייל!

    אנו מבקשים לסמן את ה-captha , זה עוזר לנו לא לקבל דואר זבל.

    mail-icon

    ההודעה נשלחה בהצלחה!

    מלכת הפטריות באינסטוש

    @marina_galil